Co jsou probiotika?

armada-n

Probiotika jsou prospěšné mikroorganismy, které pomáhají podpořit zdraví trávicího traktu, imunitu a celkovou pohodu. Udržují bakteriální rovnováhu ve střevech. Antibiotika a různé další léky, konzumace cukrů, alkohol i stress ovlivňují složení střevního mikrobiomu. Převažují patogenní bakterie, dochází k nerovnováze a vzniku obtíží.

Prospěšné pro celé tělo

Posilují obranyschopnost těla tím, že stimulují produkci protilátek a zvyšují množství prospěšných bakterií ve střevech. Zlepšují trávení potravy. Dokáží tak eliminovat nadýmání, průjem a zácpu.
U dětí mohou pomoci předcházet opakujícím se infekcím horních cest dýchacích a zánětů středního ucha.

Pomáhají snižovat zánětlivé stavy v těle.
Jsou důležitá pro prevenci, ale i pro léčbu mnohých alergických onemocnění, potažmo atopického ekzému, který je většinou s alergiemi spojen.

Podporují vstřebávání hodnotných živin z potravy.

Ovlivňují i naši náladu!

Vědecké studie naznačují, že stav našeho mikrobiomu má vliv i na psychické zdraví. Střevní mikrobiota produkuje látky, jako jsou neurotransmitery a hormony, které ovlivňují náladu a chování. Pokud je rovnováha mezi škodlivými a prospěšnými bakteriemi výrazně narušena, může to vést psychickým problémům, úzkostem a depresím.

Vliv probiotik na tělesnou hmotnost

Pokud vás trápí nadbytečná kila, pak vás potěší výsledky studií, které naznačují, že probiotika mohou mít vliv na tělesnou hmotnost. Ovlivňují trávení a zlepšují metabolismus cukrů. Tím pádem se nepřímo podílejí na redukci váhy.

GS SUPERKY JSOU SUPER!

Věřili byste tomu, že až 80 % našeho imunitního systému má sídlo právě v našem střevě?
Velké množství imunitních buněk osidluje náš střevní trakt. Správné fungování našeho imunitního systému je proto do značné míry ovlivněno přítomností zdraví prospěšných bakterií – probiotik. Důležité je pestré zastoupení kmenů, mezi nejdůležitější patří laktobacily a bifidobakterie.

A tady nastupují GS Superky!

GS SUPERKY PROBIOTIKA

packshot-probiotika

GS SUPERKY jsou komplexní a silná probiotika s prebiotiky a selenem pro podporu imunity. Obsahují unikátní komplex 9 odolných kmenů laktobacilů, bifidobakterií a dalších užitečných mikroorganizmů.

Denní dávka obsahuje 21 miliard.

GS SUPERKY ANTIBIO 40

packshot-antibio

GS Superky Antibio 40 jsou jedinečná a supersilná probiotika s prebiotiky. Jsou určena při a po užívání antibiotik. Obsahují unikátní komplex 9 odolných kmenů laktobacilů, bifidobakterií a dalších užitečných mikroorganizmů. Navíc selen pro podporu imunity.

40 miliard mikroorganizmů v denní dávce, to je opravdová supersíla.